KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7517247
nr 751 7247
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Salvador Dalà (1904-1989), 91/250, signerad, motivets mått: 40x25
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:37:09
700 kr
750 kr
850 kr
1.200 kr
950 kr